phone 22 751 78 48 phone 660 225 222 info@bushpig.pl

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu
1.Osoba korzystająca z serwisu www.bushpig.pl pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości.

2. Informacje wysyłane na adres poczty elektronicznej autora serwisu lub za pomocą formularzy, znajdujących się w serwisie www.bushpig.pl, mogą zostać opublikowane w serwisie. Z wyłączeniem informacji zawierających klauzule *nie do publikacji*.

3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis www.bushpig.pl nie przetwarza danych osobowych.

4. Serwis www.bushpig.pl nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu.

5. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących się w serwisie, są gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilości odsłon stron, ilości wizyt i i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu.

6. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów, do których bezpośrednie linki znalazły się na naszych stronach. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Te, które posiadamy w związku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy, dostarczenia subskrybentom Newslettera.

7. W celu zmiany swoich danych należy się załogować na swoim koncie i uaktualnić informacje, aby swoje dane usunąć  należy skontaktować się z administratorem sklepu sklep@bushpig.pl